Galeria
<- Wróć do innych wydarzeń sportowych


POWIATOWY TURNIEJ PIŁKARSKI SŁUŻB MUNDUROWYCH
 
        Dnia 03 lipca 2010r. na boisku K.S. „Iskra” w Białogardzie, został rozegrany VIII turniej piłki nożnej służb mundurowych /kadra zawodowa/ o puchar Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie.
        W turnieju rywalizowali zawodnicy reprezentujący: Komendę Powiatową Policji w Białogardzie, Oddział Zewnętrzny w Dobrowie Aresztu Śledczego w Koszalinie, Straż Ochrony Kolei w Białogardzie, Nadleśnictwo Białogard, Pogotowie Ratunkowe w Białogardzie i Komendę Powiatową PSP w Białogardzie.
        Po zaciętej walce mającej jednak sportowy charakter zwycięzcą turnieju została drużyna reprezentująca Komendę Powiatową Policji w Białogardzie. W spotkaniu finałowym pokonała ona zawodników Straży Ochrony Kolei wynikiem 5:2.
        Puchar przechodni Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie triumfatorom wręczył sam fundator mł. bryg. Jacek Szpuntowicz – Komendant Powiatowy Państwowej Straży Pożarnej w Białogardzie.  
        Wyróżnienia indywidualne w postaci pucharu i statuetki ufundowane przez sponsora otrzymało dwóch zawodników. Najlepszym strzelcem turnieju został Grzegorz Jakacki ze Straży Ochrony Kolei w Białogardzie, natomiast najlepszym bramkarzem Marcel Pluciński z Pogotowia Ratunkowego w Białogardzie.
        Rywalizacja sportowa drużyn zakończyła się spotkaniem integracyjnym przy grillu przygotowanym przez KP PSP w Białogardzie, Komendę Powiatową Policji w Białogardzie i Oddział Zewnętrzny w Dobrowie Aresztu Śledczego w Koszalinie.
        Kolejna edycja turnieju planowana jest w przyszłym roku, a udział w nim zapowiedzieli wszyscy uczestnicy tegorocznych zmagań.
 
Z poważaniem: Jacek Twardoń